دوشنبه 2 مهر ماه 1397 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان  | فارسی   English
حسین عبده تبریزی در روز دوشنبه ۱۹ شهریورماه ۱۳۹۷ در محل بنیاد امید ایرانیان در تهران حضور یافت و در سلسله نشست‌های ماهانه‌ی آن بنیاد، به نقد و بررسی سیاست‌های اقتصادی دولت دوازدهم پرداخت.
در صبح روز دوشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۱۹، حسین عبده تبریزی در ʺهمایش ملی الزامات عبور از چالش‌های پولی، بانکی و ارزی در سال ۹۷ʺ در تالار آیت‌الله مهدوی کنی در دانشگاه امام صادق (ع) شرکت کرد و پیرامون موضوع همایش سخن گفت.
وز یکشنبه ۱۸ شهریورماه ۱۳۹۷، حسین عبده تبریزی در مراسم اختتامیه دومین لیگ ستارگان بورس با حضور ۳۰ دانشگاه کشور، شرکت کرد.
شماره ۲۸۳ هفته‌نامه تجارت فردا میزگردی حضور دکتر حسین عبده تبریزی و سعید اسلامی بیدگلی داشته که در آن به بررسی روند بازارهای دارایی در نیمه اول سال ۱۳۹۷ پرداخته شده است.
در روز چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۱۴، حسین عبده تبریزی در همایش مدیران شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه‌ی ملی شرکت کرد.
Print Send to Friends
چهارشنبه 30 خرداد ماه 1397 | hits : 481 | Code: 1569
فروبستن چشم بر ایام


از چهارشنبه ۹ خرداد تا پایان روز جمعه ۱۸ خرداد عملاً کشور تعطیل و دفتر و دستک‌ها بسته بود. نه روز؛ زمانی طولانی. با میانگین عمر ۷۵ سال در ایران، ۹ روز برابر است با ۲۸ صدم درصد عمر باقی‌مانده‌ی من. و این البته خیلی زیاد است. باید کاری می‌کردم که با اندک سردردهایی که این روزها گرفتار آنم هم تحمل‌پذیر باشد.
تصمیم گرفتم یکی از کارهای عقب‌افتاده از عید سال ۹۷ را انجام دهم: مروری بر کتاب‌هایی که از دوستان مختلف در ایام عید به رسم عیدی دریافت کرده‌ام. توجه به تنوع عنوان کتاب‌های ارسالی این عزیزان خود لذت‌بخش است و یادم می‌آورد که از هر قشری دوست و آشنا دارم. رهین منت این عزیزانم که هر یک به سلیقه و انگیزه‌ای، عنوانی را برگزیده‌اند. آنچه خوانده ام را برایتان در فایل زیر خلاصه کرده‌ام.
فایل را این‌جا بیابید. 
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
© Copyright 2011 iranfinance.net All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :